Bestway Rond Steel Pro Zwembad - 305 x 76 cm - Blauw - Inclusief Pomp Filter - Onderhoudspakket - Solarzeil - 7-delig
- EAN: 8186621011426
- Categorie(n): Zwembad
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bestway Rond Steel Pro Zwembad - 305 x 76 cm - Blauw - Inclusief Pomp Filter - Onderhoudspakket - Solarzeil - 7-delig kopen voor de prijs van € 276,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bestway Rond Steel Pro Zwembad - 305 x 76 cm - Blauw - Inclusief Pomp Filter - Onderhoudspakket - Solarzeil - 7-delig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bestway Rond Steel Pro Zwembad - 305 x 76 cm - Blauw - Inclusief Pomp Filter - Onderhoudspakket - Solarzeil - 7-delig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 276,95 voor Bestway Rond Steel Pro Zwembad - 305 x 76 cm - Blauw - Inclusief Pomp Filter - Onderhoudspakket - Solarzeil - 7-delig is gemeten op 01-05-2026. De hoogste prijs was € 292,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 16,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Bestway |
|---|
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 305 cm |
| Inhoud | 4678 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Inclusief filterpomp Aan te sluiten op tuinslang Bevat leegloopventiel Inclusief afdekzeil |
Algemene kenmerken
| Merk | Bestway |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 19 kg |
| EAN | 8186621011426 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 56679-Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Bestway Corp |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Blauw |
| Product breedte | 305 cm |
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 305 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 27 cm |
| Verpakking hoogte | 89 cm |
| Verpakking lengte | 35 cm |
EAN
| EAN | 8186621011426 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bestway Rond Steel Pro Zwembad - 305 x 76 cm - Blauw - Inclusief Pomp Filter - Onderhoudspakket - Solarzeil - 7-delig aankoopt