Bestway Rechthoekig Steel Pro Zwembad - 300 x 201 x 66 cm - Blauw - Inclusief Pomp Filter - Solarzeil - Schoonmaakset
- EAN: 8721114970066
- Categorie(n): Zwembad
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Kies deze zomer voor plezier en comfort met het Bestway Rechthoekig Steel Pro Zwembad! Dit fraaie zwembad van 300 x 201 x 66 cm, uitgevoerd in een stijlvolle blauwe kleur, biedt een perfecte manier om af te koelen en te genieten met het hele gezin. Gemaakt van duurzaam TriTech materiaal en voorzien van een stevig stalen frame, is dit zwembad zowel betrouwbaar als betaalbaar.
Met een watercapaciteit van 3300 liter is dit familiebad ideaal voor zonnige dagen. Opzetten gaat razendsnel: in slechts 20 minuten is het zwembad klaar om gevuld te worden, waardoor je meer tijd heeft om te genieten van de zomer. Het zwembad wordt geleverd met een originele Bestway cartridge filterpomp. Deze pomp, met een capaciteit van 1249 liter per uur, zorgt ervoor dat je zwembadwater helder en schoon blijft.
Om te zorgen dat je zwembad optimaal blijft, is het belangrijk om regelmatig de filtercartridge (Type I) te vervangen, vooral tijdens het hoogseizoen. Dit pakket bevat ook een WAYS D'luxe solarzeil dat niet alleen vuil en bladeren uit je zwembad houdt, maar ook helpt om het water warmer te houden. Zijn zwarte onderkant vermindert algvorming, wat bijdraagt aan helderder water.
De meegeleverde Bestway schoonmaakset maakt het onderhoud van je zwembad effortless. Deze set bevat een stofzuiger die eenvoudig op een tuinslang kan worden aangesloten en een oppervlaktenet voor het verzamelen van drijvend vuil. Dankzij de telescoopsteel met een maximale lengte van 167 cm kom je gemakkelijk bij lastig bereikbare plekken.
Met dit complete zwembadpakket kies je voor gemak en plezier. Geen gedoe met losse accessoires, alles is perfect op elkaar afgestemd voor een zorgeloze zomer. Geniet van eindeloos spetterplezier in je eigen achtertuin en maak onvergetelijke herinneringen met vrienden en familie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bestway Rechthoekig Steel Pro Zwembad - 300 x 201 x 66 cm - Blauw - Inclusief Pomp Filter - Solarzeil - Schoonmaakset kopen voor de prijs van € 337,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bestway Rechthoekig Steel Pro Zwembad - 300 x 201 x 66 cm - Blauw - Inclusief Pomp Filter - Solarzeil - Schoonmaakset te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bestway Rechthoekig Steel Pro Zwembad - 300 x 201 x 66 cm - Blauw - Inclusief Pomp Filter - Solarzeil - Schoonmaakset bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 203,95 voor Bestway Rechthoekig Steel Pro Zwembad - 300 x 201 x 66 cm - Blauw - Inclusief Pomp Filter - Solarzeil - Schoonmaakset is gemeten op 16-05-2026. De hoogste prijs was € 398,95 op 26-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 195,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Bestway |
|---|
Zwembad
| Vorm | Rechthoek |
| Diameter | 300 cm |
| Inhoud | 3300 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Inclusief filterpomp Aan te sluiten op tuinslang Bevat leegloopventiel Inclusief afdekzeil |
Algemene kenmerken
| Merk | Bestway |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 21 kg |
| EAN | 8721114970066 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 56411-Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Bestway Europe S.p.A. |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Blauw |
| Product breedte | 201 cm |
| Product hoogte | 66 cm |
| Product lengte | 300 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 22 cm |
| Verpakking hoogte | 103 cm |
| Verpakking lengte | 36 cm |
EAN
| EAN | 8721114970066 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bestway Rechthoekig Steel Pro Zwembad - 300 x 201 x 66 cm - Blauw - Inclusief Pomp Filter - Solarzeil - Schoonmaakset aankoopt