Laat je innerlijke Spider-Man tot leven komen met het Bestway Opblaaszwembad! Dit stoere zwembad is perfect om af te koelen op warme zomerdagen. Met een diameter van 122 cm en een hoogte van 30 cm biedt dit zwembad voldoende ruimte voor urenlang speelplezier.
Het opblaasbare zwembad heeft een vrolijke blauw-rode kleur en is voorzien van een leegloopventiel voor eenvoudig afvoeren van water. Gemaakt van duurzaam vinyl, is dit Spider-Man zwembad van Bestway van uitstekende kwaliteit. Kinderen vanaf 4 jaar kunnen veilig genieten van 350 liter waterpret in dit zwembad.
Met een reparatie patch inbegrepen, ben je verzekerd van langdurig gebruik. De exclusieve Spider-Man print maakt dit zwembad niet alleen vermakelijk, maar ook een echte eyecatcher in de tuin. Bestel dit opblaasbare zwembad en beleef de leukste avonturen met Spider-Man!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bestway Opblaaszwembad Spider-man 122 X 30 Cm Blauw/rood kopen voor de prijs van € 21,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bestway Opblaaszwembad Spider-man 122 X 30 Cm Blauw/rood te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 25 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bestway Opblaaszwembad Spider-man 122 X 30 Cm Blauw/rood bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,45 voor Bestway Opblaaszwembad Spider-man 122 X 30 Cm Blauw/rood is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 59,23 op 12-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 39,78. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Bestway |
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 122 cm |
| Inhoud | 0.35 l |
| Type zwembad | Opblaasbaarzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Kinderbad |
| Zwembad opties | Exclusief filterpomp Bevat leegloopventiel |
Algemene kenmerken
| Merk | Bestway |
| Materiaal | Vinyl |
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
| EAN | 6942138921403 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 98018 |
Overige kenmerken
| Kleur | Rood Blauw |
| Personage | Spider-Man |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 122 cm |
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 122 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 24 cm |
| Verpakking hoogte | 5.50 cm |
| Verpakking lengte | 24 cm |
EAN
| EAN | 6942138921403 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bestway Opblaaszwembad Spider-man 122 X 30 Cm Blauw/rood aankoopt