Bestway My First Frame Pool - Zwembad met zonnescherm - Kinder Zwembad - 244cm - Rond zwembad
- EAN: 6942138961812
- Categorie(n): Zwembad
Prijs doorgegeven op : 17-05-2026 05:54:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het Bestway My First Frame zwembad is de perfecte manier om jouw kinderen te laten genieten van verkoeling en waterpret tijdens de warme zomerdagen. Dit opzetzwembad met een diameter van 244 cm biedt voldoende ruimte voor meerdere kinderen om samen te spelen en te spetteren. Met een capaciteit van maar liefst 1688 liter kunnen ze zich helemaal uitleven in het verfrissende water.
Wat dit zwembad extra speciaal maakt, is het ingebouwde zonnescherm. Dit zorgt niet alleen voor wat schaduw en verkoeling, maar beschermt de gevoelige huid van kinderen ook tegen de schadelijke stralen van de zon. Zo kunnen ze veilig en zorgeloos plezier maken in het water. Bovendien is het zonnescherm voorzien van een tuinslangaansluiting, waardoor een leuk sproei-effect ontstaat voor extra speelplezier.
Het stevige frame van roestvrijstaal en de duurzame wanden van 3-laags polyester zorgen ervoor dat dit zwembad lang meegaat en tegen een stootje kan. Mocht er toch een keer een beschadiging optreden, dan wordt er een handige reparatiepatch meegeleverd. Daarnaast is het zwembad eenvoudig te monteren en te onderhouden, mede dankzij de afvoerplug en aansluiting voor een filterpomp met een diameter van 3,2 cm.
Om optimaal van dit zwembad te genieten, is het belangrijk om het op een stevige en vlakke ondergrond te plaatsen. Gebruik bijvoorbeeld een zeil of doek om beschadigingen te voorkomen en zorg ervoor dat het zwembad waterpas staat. Met het Bestway My First Frame zwembad haal je niet alleen verkoeling en plezier in huis, maar ook een stukje veiligheid en duurzaamheid voor jouw kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Bestway My First Frame Pool - Zwembad met zonnescherm - Kinder Zwembad - 244cm - Rond zwembad kopen voor de prijs van € 79,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bestway My First Frame Pool - Zwembad met zonnescherm - Kinder Zwembad - 244cm - Rond zwembad te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 17 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bestway My First Frame Pool - Zwembad met zonnescherm - Kinder Zwembad - 244cm - Rond zwembad bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,99 voor Bestway My First Frame Pool - Zwembad met zonnescherm - Kinder Zwembad - 244cm - Rond zwembad is gemeten op 17-01-2025. De hoogste prijs was € 137,99 op 11-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 78,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | PVC |
|---|---|
| Merk | Bestway |
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 240 cm |
| Inhoud | 1688 kg |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Kinderbad |
| Zwembad opties | Aan te sluiten op tuinslang Inclusief zonwering |
Algemene kenmerken
| Merk | Bestway |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 14 kg |
| EAN | 6942138961812 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6942138961812 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | gemix |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 244 cm |
| Product hoogte | 51 cm |
| Product lengte | 244 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 100 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
EAN
| EAN | 6942138961812 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bestway My First Frame Pool - Zwembad met zonnescherm - Kinder Zwembad - 244cm - Rond zwembad aankoopt