Bestway Luchtbed 1 Persoons - Luchtmatras 191 x 97 x 46 cm - met Ingebouwde Pomp en Leegloopventiel - Tritech Materiaal - Behoud zijn Vorm - Kampeer Accessoires - Zwart/Grijs
- EAN: 6941607329481
- Categorie(n): Luchtbedden
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 06:12:46 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontwaak vernieuwd en verfrist na een goede nachtrust op het 1-persoons luchtbed van Bestway. Dit luchtmatras is gemaakt van duurzaam Tritech materiaal, waardoor het extreem stevig is en vrijwel geen lucht verliest. Dankzij de ultra-fresh antimicrobiële behandeling wordt de groei van geur veroorzakende bacteriën en schimmels voorkomen.
Het luchtbed is voorzien van een ingebouwde pomp, waardoor je geen extra pomp nodig hebt om het matras op te blazen. Het Tritech materiaal zorgt ervoor dat het luchtbed gedurende de nacht zijn vorm en kracht behoudt, zelfs bij het gewicht en de bewegingen tijdens het slapen.
Met het leegloopventiel kan het luchtbed snel worden leeggelaten. Bovendien wordt het geleverd met een handige opbergtas, zodat je het matras gemakkelijk overal mee naartoe kunt nemen. De afmetingen van het luchtbed zijn 191 x 97 x 46 cm en het heeft een stoere zwart/grijze kleur die in elk interieur past.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bestway Luchtbed 1 Persoons - Luchtmatras 191 x 97 x 46 cm - met Ingebouwde Pomp en Leegloopventiel - Tritech Materiaal - Behoud zijn Vorm - Kampeer Accessoires - Zwart/Grijs kopen voor de prijs van € 28,48. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bestway Luchtbed 1 Persoons - Luchtmatras 191 x 97 x 46 cm - met Ingebouwde Pomp en Leegloopventiel - Tritech Materiaal - Behoud zijn Vorm - Kampeer Accessoires - Zwart/Grijs te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Bestway Luchtbed 1 Persoons - Luchtmatras 191 x 97 x 46 cm - met Ingebouwde Pomp en Leegloopventiel - Tritech Materiaal - Behoud zijn Vorm - Kampeer Accessoires - Zwart/Grijs in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Bestway Luchtbed 1 Persoons - Luchtmatras 191 x 97 x 46 cm - met Ingebouwde Pomp en Leegloopventiel - Tritech Materiaal - Behoud zijn Vorm - Kampeer Accessoires - Zwart/Grijs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,39 voor Bestway Luchtbed 1 Persoons - Luchtmatras 191 x 97 x 46 cm - met Ingebouwde Pomp en Leegloopventiel - Tritech Materiaal - Behoud zijn Vorm - Kampeer Accessoires - Zwart/Grijs is gemeten op 05-07-2025. De hoogste prijs was € 50,88 op 11-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 28,49. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Bestway |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
Productinformatie
| Merk | Bestway |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 67401 |
| EAN | 6941607329481 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Volwassenen |
| Ingebouwde pomp | Ja |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 97 cm |
| Product gewicht | 5.00 kg |
| Product hoogte | 46 cm |
| Product lengte | 191 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 35.50 cm |
| Verpakking hoogte | 13.50 cm |
| Verpakking lengte | 39 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.90 kg |
| Voedingstype | Adapter/ lichtnet |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6941607329481 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bestway Luchtbed 1 Persoons - Luchtmatras 191 x 97 x 46 cm - met Ingebouwde Pomp en Leegloopventiel - Tritech Materiaal - Behoud zijn Vorm - Kampeer Accessoires - Zwart/Grijs aankoopt