Bestway Kinderzwembad - Ø 183 cm - Model 57392 - Opblaasbare Rand
- EAN: 6942138967630
- Categorie(n): Zwembaden & Accessoires Zwembad
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het Bestway Kinderzwembad kunnen jouw kinderen op warme dagen heerlijk afkoelen en spelen in de tuin. Het zwembad heeft een diameter van 183 cm en is voorzien van een opblaasbare rand voor extra comfort en stabiliteit. Dankzij het compacte formaat is het zwembad perfect voor in de achtertuin of op het terras.
Het model 57392 van Bestway staat garant voor kwaliteit en duurzaamheid, zodat jouw kinderen veilig kunnen genieten van eindeloos spetterplezier. De opblaasbare rand zorgt niet alleen voor comfort, maar maakt het zwembad ook gemakkelijk op te zetten en te verplaatsen. Het vrolijke design spreekt tot de verbeelding en zorgt voor extra speelplezier.
Met het Bestway Kinderzwembad haal je een ideaal speelattribuut in huis voor de zomermaanden. De kinderen kunnen naar hartenlust plonzen en spelen, terwijl jij zorgeloos kunt genieten van het mooie weer. Vul het zwembad met water, laat de pret beginnen en creëer onvergetelijke herinneringen met het hele gezin.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com De grote speelgoedwinkel Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Bestway Kinderzwembad - Ø 183 cm - Model 57392 - Opblaasbare Rand kopen voor de prijs van € 18,79. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bestway Kinderzwembad - Ø 183 cm - Model 57392 - Opblaasbare Rand te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
- Op dit moment is Bestway Kinderzwembad - Ø 183 cm - Model 57392 - Opblaasbare Rand in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Bestway Kinderzwembad - Ø 183 cm - Model 57392 - Opblaasbare Rand bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,50 voor Bestway Kinderzwembad - Ø 183 cm - Model 57392 - Opblaasbare Rand is gemeten op 20-11-2024. De hoogste prijs was € 24,99 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 17,49. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 183 cm |
| Inhoud | 940 l |
| Type zwembad | Opblaasbaarzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Exclusief filterpomp |
Algemene kenmerken
| Merk | Bestway |
| Materiaal | Kunststof |
| Verpakkingsgewicht | 3.04 kg |
| EAN | 6942138967630 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Blauw |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 183 cm |
| Product hoogte | 51 cm |
| Product lengte | 183 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 33.30 cm |
| Verpakking hoogte | 13.80 cm |
| Verpakking lengte | 36.20 cm |
EAN
| EAN | 6942138967630 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bestway Kinderzwembad - Ø 183 cm - Model 57392 - Opblaasbare Rand aankoopt