Met het Bestway Fast Set opblaasbaar zwembad van 305x66 cm rond ben je in een mum van tijd klaar voor eindeloos zwemplezier! Het installatieproces is snel en eenvoudig; kies een vlakke ondergrond, blaas de bovenste ring op en laat het zwembad vollopen met water. Dankzij de DuraPlus voering is dit zwembad extra stevig en maar liefst 85% meer lekvrij dan PVC.
Het zwembad heeft een watercapaciteit van 3.200 liter (80% vulling) en is ideaal voor gezinnen die op zoek zijn naar een snelle en gemakkelijke zwembadoplossing voor hun achtertuin. Na afloop van het seizoen kan je het water eenvoudig laten weglopen via het afvoerventiel en het zwembad compact opvouwen voor ruimtebesparende opslag.
Naast het praktische aspect is dit opblaasbare zwembad van Bestway ook nog eens een kleurrijke toevoeging aan je tuin met zijn blauwe kleur. Het product heeft een garantie van 2 jaar en wordt geleverd inclusief reparatiesticker en handleiding. Met het Bestway Fast Set zwembad kan de zomer pas echt beginnen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsenwinkel be
- Bij Bol.com kun je Bestway - Fast Set - Opblaasbaar zwembad - 305x66 cm - Rond kopen voor de prijs van € 45,39. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bestway - Fast Set - Opblaasbaar zwembad - 305x66 cm - Rond te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Bestway - Fast Set - Opblaasbaar zwembad - 305x66 cm - Rond in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Bestway - Fast Set - Opblaasbaar zwembad - 305x66 cm - Rond bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 30,00 voor Bestway - Fast Set - Opblaasbaar zwembad - 305x66 cm - Rond is gemeten op 31-07-2025. De hoogste prijs was € 57,99 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 27,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Bestway |
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 305 cm |
| Inhoud | 3200 l |
| Type zwembad | Opblaasbaarzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Exclusief filterpomp |
Algemene kenmerken
| Merk | Bestway |
| Materiaal | Kunststof |
| Verpakkingsgewicht | 8 kg |
| EAN | 6941607310113 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 57456 |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Blauw |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 305 cm |
| Product hoogte | 66 cm |
| Product lengte | 305 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 27 cm |
| Verpakking hoogte | 31 cm |
| Verpakking lengte | 27 cm |
EAN
| EAN | 6941607310113 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bestway - Fast Set - Opblaasbaar zwembad - 305x66 cm - Rond aankoopt