Bestway Disney Mickey Mouse Vlotter Met Oren 74x76 cm +3 tot 6 Jaar Zwembad en Strand 09109
- EAN: 6941607347546
- Categorie(n): Zwemtrainers
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Zorg voor zomerplezier met de Bestway Disney Mickey Mouse vlotter met oren! Dit opblaasbare vlotter is perfect voor kinderen en volwassenen om te genieten van hun vrije tijd in het zwembad of op het strand. Met een ontwerp van Mickey Mouse en afmetingen van 74 x 76 cm, biedt deze vlotter volop ruimte om te ontspannen en te spelen.
De Bestway vlotter is gemaakt van duurzaam plastic en PVC in de kleuren wit, blauw en multicolour. Het is gemakkelijk schoon te maken met een natte doek, waardoor het ideaal is voor gebruik op het strand, in de tuin of tijdens het kamperen. Deze vlotter is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en ouder.
Met een maximaal draagvermogen van 60 kg is de vlotter stevig en veilig in gebruik. Het product is voorzien van het CE-keurmerk en voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen. De afmetingen van de verpakking zijn 25 cm breed, 26 cm hoog en 36 cm lang, en het totale gewicht bedraagt 4.94 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bestway Disney Mickey Mouse Vlotter Met Oren 74x76 cm +3 tot 6 Jaar Zwembad en Strand 09109 kopen voor de prijs van € 8,86. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bestway Disney Mickey Mouse Vlotter Met Oren 74x76 cm +3 tot 6 Jaar Zwembad en Strand 09109 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bestway Disney Mickey Mouse Vlotter Met Oren 74x76 cm +3 tot 6 Jaar Zwembad en Strand 09109 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,86 voor Bestway Disney Mickey Mouse Vlotter Met Oren 74x76 cm +3 tot 6 Jaar Zwembad en Strand 09109 is gemeten op 26-03-2026. De hoogste prijs was € 24,20 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 15,34. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Bestway |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 4.94 kg |
Productinformatie
| Kleur | Blauw;Wit |
| Materiaal | Polyvinylchloride PVC |
Gebruiksinformatie
| Max. belastbaar gewicht | 60 kg |
Productinformatie
| Merk | Bestway |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 47546 |
| EAN | 6941607347546 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 17 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Instantie keurmerk | Zertifizierstellen |
| Product breedte | 66 cm |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 65 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 26 cm |
| Verpakking lengte | 36 cm |
EAN
| EAN | 6941607347546 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bestway Disney Mickey Mouse Vlotter Met Oren 74x76 cm +3 tot 6 Jaar Zwembad en Strand 09109 aankoopt