Maak van elke zomerse dag een feest met het BESTWAY Bovengrondse Tubular Pool - Steel Pro! Dit ronde zwembad is de perfecte oplossing voor gezinnen die willen genieten van verfrissend water in hun achtertuin. Met een diameter van 305 cm en een diepte van 66 cm biedt dit zwembad een royale inhoud van 4.062 liter (bij 90% vulling). Laat de kinderen veilig spelen en spetteren in een kleurrijke omgeving vol dierenprints die hun fantasie stimuleren!
Het robuuste stalen frame is ontworpen met FrameLink-verbindingen, wat zorgt voor een stevige en veilige constructie. Deze innovaties voorkomen corrosie door metaal-op-metaal contact te vermijden, waardoor de levensduur van uw zwembad wordt verlengd. Bovendien zijn de wanden gemaakt van Tritech®-materiaal, dat 15% beter bestand is tegen scheuren en 83% tegen perforaties dan gemiddeld PVC. Dat betekent dat uw zwembad de komende jaren meegaat, zelfs bij intensief gebruik!
De montage van dit zwembad is een fluitje van een cent. U heeft geen gereedschap nodig om de installatie in minder dan 20 minuten te voltooien. De ronde vorm zorgt voor extra stabiliteit en efficiëntie in het gebruik van ruimte. En wanneer de zomer voorbij is, demonstreert u het zwembad eenvoudig voor opslag met het ingebouwde afvoerventiel dat met een tuinslang kan worden aangesloten.
Met een gewicht van slechts 15,84 kg is dit zwembad gemakkelijk te verplaatsen en aan te passen aan de behoeften van uw gezin. En voor extra gemoedsrust wordt er een reparatiepatch meegeleverd, zodat u altijd voorbereid bent op eventuele ongelukjes. Het BESTWAY Steel Pro zwembad biedt niet alleen plezier, maar ook een veilige en duurzame zwemomgeving. Geniet van eindeloos waterplezier met uw familie aan de rand van uw tuin!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je BESTWAY Bovengrondse Tubular Pool - Steel Pro - 305 x 66 cm - Rond kopen voor de prijs van € 79,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om BESTWAY Bovengrondse Tubular Pool - Steel Pro - 305 x 66 cm - Rond te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is BESTWAY Bovengrondse Tubular Pool - Steel Pro - 305 x 66 cm - Rond in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat BESTWAY Bovengrondse Tubular Pool - Steel Pro - 305 x 66 cm - Rond bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 75,99 voor BESTWAY Bovengrondse Tubular Pool - Steel Pro - 305 x 66 cm - Rond is gemeten op 28-03-2026. De hoogste prijs was € 114,00 op 03-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 38,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Bestway |
|---|
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 305 cm |
| Inhoud | 4.06 l |
| Type zwembad | Inbouwzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
Algemene kenmerken
| Merk | Bestway |
| Materiaal | PVC Staal |
| Verpakkingsgewicht | 15.84 kg |
| EAN | 6941607345665 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 56985 / 24 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Blauw |
| Product breedte | 305 cm |
| Product hoogte | 66 cm |
| Product lengte | 305 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 27 cm |
| Verpakking hoogte | 89.50 cm |
| Verpakking lengte | 24 cm |
EAN
| EAN | 6941607345665 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BESTWAY Bovengrondse Tubular Pool - Steel Pro - 305 x 66 cm - Rond aankoopt