Beerpong Bekers - 50 stuks - American Cups - Herbruikbare bekers - Bierpong - Pingpong ballen - Actiespel - 50 Redcups - Drankspel - Drinkbekers - Drinkspel
- EAN: 6097753617634
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 26-05-2026 05:54:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak er een feestje van met deze beerpong bekers. Zijn maar liefst 50 bekers, daar kan je wel even mee vooruit:). Haal ze snel in huis en geniet van een onvergetelijk feest! Kenmerken - 50 bekers - Herbruikbare bekers
De beerpong bekers zijn gemaakt van plastic en komen in een verpakking met een gewicht van 0.25 kg. Met een speeltijd van 30 minuten zijn ze perfect voor een drankspel, partyspel of strategisch spel. De verpakking bevat 50 beerpong bekers van het merk Merkloos. De bekers hebben een EAN-code van 6097753617634 en zijn geschikt voor volwassenen vanaf 18 jaar. Het spel vereist geen internetverbinding of speciale app voor de volledige functionaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Beerpong Bekers - 50 stuks - American Cups - Herbruikbare bekers - Bierpong - Pingpong ballen - Actiespel - 50 Redcups - Drankspel - Drinkbekers - Drinkspel kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Beerpong Bekers - 50 stuks - American Cups - Herbruikbare bekers - Bierpong - Pingpong ballen - Actiespel - 50 Redcups - Drankspel - Drinkbekers - Drinkspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Beerpong Bekers - 50 stuks - American Cups - Herbruikbare bekers - Bierpong - Pingpong ballen - Actiespel - 50 Redcups - Drankspel - Drinkbekers - Drinkspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,99 voor Beerpong Bekers - 50 stuks - American Cups - Herbruikbare bekers - Bierpong - Pingpong ballen - Actiespel - 50 Redcups - Drankspel - Drinkbekers - Drinkspel is gemeten op 15-03-2026. De hoogste prijs was € 14,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Drankspel Partyspel Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 50 x Beerpong bekers |
Productinformatie
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Niet van toepassing |
| EAN | 6097753617634 |
| Editie | 50 x Beerpong bekers |
| Materiaal | Plastic |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 65 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Tuinbouwveilingweg 5 > 4814RP Breda |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Snelleproducten@hotmail.com |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Maximaal aantal spelers | 8 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Snelle Producten |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0655084480 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 220 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6097753617634 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Beerpong Bekers - 50 stuks - American Cups - Herbruikbare bekers - Bierpong - Pingpong ballen - Actiespel - 50 Redcups - Drankspel - Drinkbekers - Drinkspel aankoopt