Battalion: War of the Ancients
- EAN: 9781472861894
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Battalion: War of the Ancients kopen voor de prijs van € 60,40. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Battalion: War of the Ancients te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Battalion: War of the Ancients bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,79 voor Battalion: War of the Ancients is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 59,79 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.70 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Abstract spel Strategisch spel |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | OSP4000 |
| EAN | 9781472861894 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Libri GmbH |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Leerthema | Kaartspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Asmodee Battalion: War of the Ancients Kaartspel |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 302 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 64 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 9781472861894 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Battalion: War of the Ancients aankoopt