Basic 'T Keez'Nspel Bordspel
- EAN: 8710124140453
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
't Keez'nspel - Bordspel. Doel: Zorg dat je je pionnen als eerste op de thuishonken hebt en probeer met pestkaarten te voorkomen dat je tegenspelers hetzelfde doel bereiken. Het is een combinatie van pesten en Ludo. Aantal spelers: 2-12. Speelduur: 60 minuten. Leeftijd: Vanaf 8 jaar. Inhoud: 1 deluxe dubbelzijdig speelbord, 24 pionnen, 78 speelkaarten, Spelregelboekje. Gewicht: 0.85 kg. Spelsoort: Geluksspel, Partyspel. Taal handleiding: Nederlands. Merk: Merkloos. EAN: 8710124140453. Materiaal: Kunststof. Kan zelfstandig met internet verbinden: Nee. App vereist voor volledige functionaliteit: Nee. Ondersteuning met updates: Niet van toepassing. Aanbevolen maximum leeftijd: 99 jaar. Aanbevolen minimum leeftijd: 6 jaar. CE markering: Zichtbaar. Doelgroep: Kinderen. Maximaal aantal spelers: 12. Minimale aantal spelers: 2. Verpakking breedte: 229 mm. Verpakking hoogte: 64 mm. Verpakking lengte: 318 mm. eWaste: Nee.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Toychamp Fietsenwinkel be
- Bij Bol.com kun je Basic 'T Keez'Nspel Bordspel kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Basic 'T Keez'Nspel Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Basic 'T Keez'Nspel Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor Basic 'T Keez'Nspel Bordspel is gemeten op 14-01-2026. De hoogste prijs was € 14,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.85 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Geluksspel Partyspel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | - |
Productinformatie
| Merk | Merkloos |
| EAN | 8710124140453 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 12 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 229 mm |
| Verpakking hoogte | 64 mm |
| Verpakking lengte | 318 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8710124140453 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Basic 'T Keez'Nspel Bordspel aankoopt