Haal deze schattige interactieve eenhoorn knuffel in huis en laat je kinderen genieten van eindeloos speelplezier! De zachte eenhoorn heeft prachtige paarse manen en een glanzende gouden hoorn, waardoor het een betoverende toevoeging is aan hun knuffelverzameling.
Druk simpelweg op het buikje van de eenhoorn en zie hoe hij een stukje gaat lopen, terwijl hij je kind liefdevol volgt. Dit interactieve knuffelvriendje is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en ouder en werkt op 4 AA-batterijen, die niet zijn inbegrepen.
Met een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar kunnen kinderen van verschillende leeftijden genieten van deze magische eenhoorn. Daarnaast is deze knuffel niet alleen mooi, maar ook functioneel: hij is wasbaar, waardoor je hem makkelijk schoon kunt houden voor langdurig speelplezier.
De verpakking van de eenhoorn knuffel heeft een breedte van 250 mm, een hoogte van 160 mm, en een lengte van 274 mm. Het totale gewicht van de verpakking bedraagt 540 g. Met CE-markering ben je verzekerd van een kwaliteitsproduct waar kinderen veilig van kunnen genieten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je Basic Interactieve Pluche Unicorn Knuffel kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Basic Interactieve Pluche Unicorn Knuffel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Basic Interactieve Pluche Unicorn Knuffel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,98 voor Basic Interactieve Pluche Unicorn Knuffel is gemeten op 21-11-2024. De hoogste prijs was € 19,99 op 20-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,01. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Eenhoorn |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 274 mm |
| Verpakkingsgewicht | 540 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Nee |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8710124140545 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Basic Interactieve Pluche Unicorn Knuffel aankoopt