Met de Barbie Speelset Assorti kunnen kinderen vanaf 3 jaar genieten van eindeloos speelplezier. Deze speelset maakt geen geluid en heeft een verpakkingsgewicht van 0.25 kg. De Barbie pop is gemaakt van kunststof en is wasbaar. De voedingstype is een accu, waardoor de pop niet zelfstandig met internet kan verbinden. Een app is ook niet vereist voor de functies van deze Barbie speelset. De afmetingen van de verpakking zijn 70 cm x 34 cm x 60.3 mm. Het type pop is een modepop met haar en de doelgroep is kinderen. Bovendien is de Barbie Speelset Assorti voorzien van de CE-markering en heeft een kwaliteitslabel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsenwinkel be
- Bij Fietsenwinkel be kun je Barbie Speelset Assorti kopen voor de prijs van € 20,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Barbie Speelset Assorti te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 19 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie Speelset Assorti bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,99 voor Barbie Speelset Assorti is gemeten op 11-01-2025. De hoogste prijs was € 31,48 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 12,49. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Ja |
| Voedingstype | Accu |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | GKH73 |
| Taal handleiding | Universeel |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 70 cm |
| Product lengte | 34 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type babypop | Met haar |
| Type pop | Modepop |
| Verpakking breedte | 152.4 mm |
| Verpakking hoogte | 323.9 mm |
| Verpakking lengte | 60.3 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0887961827767 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie Speelset Assorti aankoopt