Barbie Skipper Babysitters - Met Barbiepop en speelset
- EAN: 0194735234639
- Categorie(n): Poppen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dubbel plezier met deze Barbie Skipper babykamerspeelset voor een tweeling! Skipper, het tienerzusje van Barbie, heeft van alles twee om als babysitter een tweeling te verzorgen. Beide baby's hebben een luier die verschoond kan worden. Er is een wiegje voor twee dat echt kan schommelen, een regenboogschommel met plaats voor twee, een babywip en een speelboog waarmee de tweeling op de grond kan spelen en die ook op de wieg kan worden bevestigd. Met allerlei accessoires als flesjes, dekens, slabbetjes, speelgoedtreintjes en teddyberen, heeft Skipper alles wat ze nodig heeft om voor de schattige tweeling te zorgen! Pop kan niet los staan. Afwijkende kleuren en versieringen mogelijk.
De set bevat Skipper, twee babypoppen, babykamermeubels zoals een wieg, wip, speelboog, regenboogschommel en 10 accessoires! Er is een wieg voor twee die echt kan schommelen, een babywip en een schommel voor de tweeling! De speelboog past op de wieg, maar kan ook op de grond staan voor nog meer 2-in-1 plezier! Skipper heeft van alles twee om voor de tweeling te zorgen: 2 flesjes, 2 dekens, 2 slabbetjes, 2 speeltjes en meer!
Kids kunnen hun eigen avonturen bedenken met deze Skipper Babysitting Inc. speelsets!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Intertoys Toychamp
- Bij Intertoys kun je Barbie Skipper Babysitters - Met Barbiepop en speelset kopen voor de prijs van € 22,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Barbie Skipper Babysitters - Met Barbiepop en speelset te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie Skipper Babysitters - Met Barbiepop en speelset bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,29 voor Barbie Skipper Babysitters - Met Barbiepop en speelset is gemeten op 19-12-2025. De hoogste prijs was € 34,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 13,70. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.62 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Gewonnen prijzen | - |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | HXM99 |
| Taal handleiding | Universeel |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Juni |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Mattel B.V. Nederland, Gondel 1 3e etage, 1186MJ Amstelveen, Nederland |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Service.nl@mattel.com |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Mattel B.V. Nederland, Gondel 1 3e etage, 1186MJ Amstelveen, Nederland |
| Personage van toepassing | Ja |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 08002628835 |
| Type pop | Modepop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 329 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 360 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735234639 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie Skipper Babysitters - Met Barbiepop en speelset aankoopt