De Barbie Pop! Reveal - Serie Fruit Druivenprik is een kleurrijke Barbiepop die perfect is voor kinderen vanaf 3 jaar oud. Deze Barbiepop maakt geen geluid en weegt slechts 0.41 kg. De pop heeft de kleur Druivenprik en is gemaakt van kunststof. Hij is niet wasbaar en heeft geen voedingstype nodig. Daarnaast heeft deze Barbiepop geen gewonnen prijzen ontvangen. De pop wordt geleverd zonder extra accessoires zoals batterijen. Het product wordt geleverd met een Nederlandstalige handleiding en heeft het personage Barbie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je Barbie Pop! Reveal - Serie Fruit Druivenprik - Barbiepop kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Barbie Pop! Reveal - Serie Fruit Druivenprik - Barbiepop te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie Pop! Reveal - Serie Fruit Druivenprik - Barbiepop bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Barbie Pop! Reveal - Serie Fruit Druivenprik - Barbiepop is gemeten op 29-04-2025. De hoogste prijs was € 29,99 op 11-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 14,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.41 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Druivenprik |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Gewonnen prijzen | - |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | - |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HNW44 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Speciale batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 1466 AN Amstelveen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Service.nl@mattel.com |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Mattel Europa b.v. |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product lengte | 98 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 08002628835 |
| Type babypop | Zacht lijfje |
| Type pop | Modepop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 107 mm |
| Verpakking lengte | 324 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735151141 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie Pop! Reveal - Serie Fruit Druivenprik - Barbiepop aankoopt