- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Barbie pop modepop hartjes jurk donker haar - speelgoedpop. kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Barbie pop modepop hartjes jurk donker haar - speelgoedpop. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie pop modepop hartjes jurk donker haar - speelgoedpop. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Barbie pop modepop hartjes jurk donker haar - speelgoedpop. is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 15,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Barbie |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | USB |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2000057142409 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Barbie |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | AA |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Type babypop | Zacht lijfje |
| Type pop | Babypop |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 2000057142409 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie pop modepop hartjes jurk donker haar - speelgoedpop. aankoopt