De Barbie Olympische Spelen pop - Surfer is een perfect cadeau voor kinderen vanaf 3 jaar oud. Deze prachtige Barbie pop maakt geen geluid en weegt slechts 0.29 kg. De pop heeft een kleurrijke Multi Color outfit en is gemaakt van duurzaam kunststof. Daarnaast is de Barbie pop wasbaar, waardoor deze eenvoudig schoon te houden is.
In de verpakking vind je 1 Barbie pop, 1 shirt, 1 medaille en 1 surfboard. De pop is onderdeel van de populaire Barbie serie en heeft een MPN (Manufacturer Part Number) van GJL76. De meegeleverde taalhandleiding is universeel, zodat je direct aan de slag kunt met de Barbie Olympische Spelen pop - Surfer.
Met een aanbevolen maximum leeftijd van 11 jaar is deze Barbie pop geschikt voor een breed publiek van kinderen. De pop vereist geen batterijen en is niet interactief. Met afmetingen van 6 cm x 27 cm past de Barbie pop gemakkelijk in elke speelomgeving. Kortom, de Barbie Olympische Spelen pop - Surfer is een geweldig speelgoed voor kinderen die dol zijn op avontuur en plezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Barbie Olympische Spelen pop - Surfer kopen voor de prijs van € 19,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Barbie Olympische Spelen pop - Surfer te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie Olympische Spelen pop - Surfer bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,89 voor Barbie Olympische Spelen pop - Surfer is gemeten op 30-08-2025. De hoogste prijs was € 20,70 op 18-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,81. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multi Color |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Ja |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Gewonnen prijzen | . |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 Barbie 1 shirt 1 medaille 1 surfboard |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GJL76 |
| Taal handleiding | Universeel |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 11 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 6 cm |
| Product lengte | 27 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type pop | Modepop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 216 mm |
| Verpakking hoogte | 72 mm |
| Verpakking lengte | 326 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0887961813708 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie Olympische Spelen pop - Surfer aankoopt