Met de Barbie Noedels Bar Speelset kunnen kinderen hun eigen Barbie avonturen beleven. Deze kleurrijke speelset bevat alles wat je nodig hebt om een leuke noedelbar te creëren voor Barbie en haar vrienden. De speelset heeft een verpakkingsgewicht van 0.55 kg en is gemaakt van duurzaam kunststof, waardoor het gemakkelijk schoon te maken is.
De Barbie Noedels Bar Speelset is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar en is voorzien van leuke speeleigenschappen. Het maakt geen geluid, waardoor kinderen zich kunnen concentreren op hun fantasierijke spel zonder afleiding. Daarnaast is de speelset wasbaar, zodat deze na het spelen weer gemakkelijk schoon te maken is.
De speelset wordt geleverd in een kleurrijke Multi Color uitvoering en vereist geen batterijen om te kunnen spelen. Met een afmeting van 12 cm breed en 6 cm lang is deze speelset compact en eenvoudig op te bergen. Laat de creativiteit van je kinderen tot leven komen met de Barbie Noedels Bar Speelset!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Barbie Noedels Bar Speelset kopen voor de prijs van € 20,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Barbie Noedels Bar Speelset te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie Noedels Bar Speelset bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Barbie Noedels Bar Speelset is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 40,00 op 08-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 25,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.55 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multi Color |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Ja |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Gewonnen prijzen | . |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | GHK43 |
| Taal handleiding | Universeel |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 11 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Distributeur |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 12 cm |
| Product lengte | 6 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type babypop | Zonder haar |
| Type pop | Modepop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 225 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 323 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0887961795318 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie Noedels Bar Speelset aankoopt