Barbie Mysteries The Great Horse Chase - Paard Pepper is een perfect speelgoed voor kinderen vanaf 4 jaar oud. Dit kunststof paard genaamd Pepper is kleurrijk en weegt slechts 0.21 kg, waardoor het gemakkelijk te hanteren is voor kinderen. Het paard maakt geen geluid en is niet wasbaar. Met het personage Barbie wordt de verbeelding van kinderen gestimuleerd, terwijl ze genieten van het spelen met dit interactieve speelgoed. Het bevat geen verlichting, vereist geen voeding en is niet bedoeld als STEM-speelgoed. Bovendien bevat het CE-markering en voldoet het aan de hoogste veiligheidsnormen. Het is een ideaal cadeau voor kinderen, en dankzij het adres en e-mailadres van de verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU, Mattel B.V. Nederland, zijn eventuele vragen of opmerkingen gemakkelijk te uiten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Barbie Mysteries The Great Horse Chase - Paard Pepper kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Barbie Mysteries The Great Horse Chase - Paard Pepper te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie Mysteries The Great Horse Chase - Paard Pepper bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,39 voor Barbie Mysteries The Great Horse Chase - Paard Pepper is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 27,99 op 08-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 15,60. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Pepper |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | HXJ37 |
| Taal handleiding | Universeel |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Juni |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Mattel B.V. Nederland, Gondel 1 3e etage, 1186MJ Amstelveen, Nederland |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Service.nl@mattel.com |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Mattel B.V. Nederland, Gondel 1 3e etage, 1186MJ Amstelveen, Nederland |
| Personage van toepassing | Ja |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 08002628835 |
| Type pop | Modepop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 208 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 245 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735231003 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie Mysteries The Great Horse Chase - Paard Pepper aankoopt