BARBIE - Mattel - Barbiepop - Hearts Dresses - Blond - Speelgoed - Hartjes - Jurk - Pop - Fantasie - Spelen -
- EAN: 0887961927993
- Categorie(n): Poppen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:33:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De BARBIE - Mattel - Barbiepop met hartjes jurk en blond haar is perfect speelgoed voor fantasierijk spelplezier. Deze Barbiepop, gekleed in een prachtige hartjesjurk, zal elk kind betoveren. Gemaakt van hoogwaardig kunststof en wasbaar, waardoor het veilig en duurzaam is voor langdurig speelplezier. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar en geen vereiste verbinding met internet, is deze Barbie geschikt voor kinderen die graag met poppen spelen. Inclusief een Barbiepop met jurkje en sandalen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsenwinkel be
- Bij Fietsenwinkel be kun je BARBIE - Mattel - Barbiepop - Hearts Dresses - Blond - Speelgoed - Hartjes - Jurk - Pop - Fantasie - Spelen - kopen voor de prijs van € 20,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om BARBIE - Mattel - Barbiepop - Hearts Dresses - Blond - Speelgoed - Hartjes - Jurk - Pop - Fantasie - Spelen - te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat BARBIE - Mattel - Barbiepop - Hearts Dresses - Blond - Speelgoed - Hartjes - Jurk - Pop - Fantasie - Spelen - bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,78 voor BARBIE - Mattel - Barbiepop - Hearts Dresses - Blond - Speelgoed - Hartjes - Jurk - Pop - Fantasie - Spelen - is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 20,99 op 29-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,21. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multi color |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Ja |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Gewonnen prijzen | . |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 Barbie pop met jurkje en sandalen |
| Taal handleiding | Nederlands |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 8.50 cm |
| Product lengte | 32.50 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type pop | Modepop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 8.5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 32.5 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0887961927993 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BARBIE - Mattel - Barbiepop - Hearts Dresses - Blond - Speelgoed - Hartjes - Jurk - Pop - Fantasie - Spelen - aankoopt