Met de Barbie Kampeerspeelset kunnen kinderen hun eigen kampeeravonturen beleven! Deze speelfigurenset bevat 2 Barbie poppen die trendy outfits en schoenen dragen, een tent met luifel, een lichtsnoer, dierenfiguren, stoelen, een deken, een telescoop, een kampvuur, kaartspellen, waterflessen, een zaklamp, marshmallow-spiezen en kussens. Deze set is ideaal voor kinderen vanaf 3 jaar oud en kan zowel binnen als buiten worden gebruikt. De verpakkingsinhoud zorgt voor urenlang speelplezier en laat kinderen hun verbeelding gebruiken.
De Barbie Kampeerspeelset is gemaakt van duurzaam kunststof en heeft een verpakkingsgewicht van 0.83 kg. De kleur van de set is overig en het materiaal is niet wasbaar. Daarnaast heeft de set geen batterijen nodig en maakt geen geluid. De kampeerset stimuleert creatief spel en is perfect voor Barbie fans.
De afmetingen van de kampeerspeelset zijn 45.93 cm (breedte) x 34.45 cm (lengte). Deze set is ideaal voor kinderen tot 8 jaar oud en voldoet aan alle veiligheidsnormen. Voor extra informatie of ondersteuning kunt u contact opnemen met Mattel Europa b.v. via het e-mailadres Service.nl@mattel.com of telefonisch op 08002628835. Laat uw kind de magische wereld van Barbie ontdekken met deze fantastische Kampeerspeelset!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie Kampeerspeelset - Speelfigurenset bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 40,00 voor Barbie Kampeerspeelset - Speelfigurenset is gemeten op 13-10-2025. De hoogste prijs was € 62,99 op 29-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 22,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.83 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Gewonnen prijzen | - |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 2 Barbie poppen die modeoutfits en schoenen dragen, 1 tent met luifel, 1 lichtjessnoer, 2 dierenfiguren, 2 stoelen, 1 deken, 1 telescoop, 1 kampvuur, 2 kaartspellen, 2 waterflessen, 1 zaklamp, 1 snacktas, 2 marshmallow-spiezen en 2 kussens. |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 1396 AN Amstelveen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Service.nl@mattel.com |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Mattel Europa b.v. |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 45.93 cm |
| Product lengte | 34.45 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 08002628835 |
| Type pop | Modepop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 330 mm |
| Verpakking hoogte | 67 mm |
| Verpakking lengte | 447 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735048069 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie Kampeerspeelset - Speelfigurenset aankoopt