Met de Barbie Fab poppenkledingset kunnen kinderen zich urenlang vermaken met het aankleden van hun Barbiepop. De kledingset is gemaakt van kunststof en stof, en is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Deze set bevat geen batterijen en maakt geen geluid. Het merk van de kledingset is Barbie en het personage is uiteraard ook Barbie zelf.
De aanbevolen maximale leeftijd voor het spelen met deze kledingset is 14 jaar. De kledingset is van hoge kwaliteit en voorzien van een CE-markering. Het product heeft een meerkleurig design en is geschikt voor zowel jongens als meisjes. Let op: vanwege kleine onderdelen is deze set niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar.
De verpakking van de Barbie Fab poppenkledingset heeft de volgende afmetingen: 336 mm x 68 mm x 406 mm en weegt 0.50 kg. Het product zelf is 516.1 mm breed, 424.6 mm hoog en 83.3 mm lang. Daarnaast wordt het product geleverd met de benodigde accu's/batterijen en voldoet het aan alle veiligheidsnormen voor kinderspeelgoed.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie Fab - Poppenkledingset - Barbie kledingset - Barbiepop bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 47,97 voor Barbie Fab - Poppenkledingset - Barbie kledingset - Barbiepop is gemeten op 06-03-2026. De hoogste prijs was € 62,80 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 14,83. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof Stof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Barbie |
| Personage | Barbie |
| EAN | 0194735098910 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HKB07 |
Character
| Personage | Barbie |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 516.1 mm |
| Product hoogte | 424.6 mm |
| Product lengte | 83.3 mm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 336 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 406 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735098910 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie Fab - Poppenkledingset - Barbie kledingset - Barbiepop aankoopt