De Barbie Extra Fly pop is perfect voor zomerdagen op het strand. Met haar vrolijke strandoutfit en accessoires ziet ze er stralend uit. De pop is gemaakt van kunststof en stof en heeft een zacht lijfje. Met een lengte van 37 cm en een breedte van 90 cm is ze ideaal om mee te spelen voor kinderen vanaf 3 jaar. De verpakking bevat 1 pop en weegt 0.48 kg.
De Barbie Extra Fly pop maakt geen geluid en heeft geen verlichting. Ze is niet interactief en vereist geen app of internetverbinding voor volledige functionaliteit. Daarnaast is ze niet wasbaar en heeft ze geen vereiste van batterijen. De pop heeft de CE-markering en is geschikt voor kinderen tot 12 jaar.
Je hoeft je geen zorgen te maken over e-waste, want de Barbie Extra Fly pop is niet e-waste. Het is een perfect cadeau voor Barbie-liefhebbers en biedt eindeloos speelplezier zonder gedoe met technologie. Creëer je eigen zomeravonturen met de Barbie Extra Fly pop!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Barbie Extra Fly - Strand - Met accessories - Barbie pop kopen voor de prijs van € 30,59. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Barbie Extra Fly - Strand - Met accessories - Barbie pop te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie Extra Fly - Strand - Met accessories - Barbie pop bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,95 voor Barbie Extra Fly - Strand - Met accessories - Barbie pop is gemeten op 11-12-2025. De hoogste prijs was € 31,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.48 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Barbie Strand |
| Materiaal | Kunststof Stof |
| Wasbaar | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Gewonnen prijzen | - |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 pop |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HPB14 |
| Taal handleiding | Geen taal Universeel |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 90 cm |
| Product lengte | 37 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type babypop | Zacht lijfje |
| Type pop | Babypop |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 345 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735154173 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie Extra Fly - Strand - Met accessories - Barbie pop aankoopt