Met de Barbie Extra Fly - Safari pop beleef je eindeloos speelplezier! Deze kleurrijke Barbie pop is perfect voor kinderen vanaf 3 jaar oud. De pop maakt geen geluid, weegt 0.45 kg en heeft een Safari kleur. Gemaakt van kunststof en stof, is deze Barbie pop niet wasbaar en heeft geen voedingstype nodig. In de verpakking zit 1 pop met MPN HPT48. De pop is geschikt voor kinderen tot 12 jaar en wordt geleverd zonder batterijen. De CE-markering is zichtbaar en de doelgroep is kinderen. Daarnaast is deze Barbie pop interactief en heeft geen verlichting. De pop is van het type babypop met een zacht lijfje en wordt geleverd in een verpakking van 243 mm breed, 75 mm hoog en 348 mm lang. Een perfect cadeau voor elk kind!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland
- Bij Dreamland kun je Barbie Extra Fly - Safari - Met accessories - Barbie pop kopen voor de prijs van € 29,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Barbie Extra Fly - Safari - Met accessories - Barbie pop te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie Extra Fly - Safari - Met accessories - Barbie pop bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,96 voor Barbie Extra Fly - Safari - Met accessories - Barbie pop is gemeten op 29-04-2025. De hoogste prijs was € 29,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,99. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Safari |
| Materiaal | Kunststof Stof |
| Wasbaar | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Gewonnen prijzen | - |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 pop |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HPT48 |
| Taal handleiding | Geen taal Universeel |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 90 cm |
| Product lengte | 37 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type babypop | Zacht lijfje |
| Type pop | Babypop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 243 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 348 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735167241 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie Extra Fly - Safari - Met accessories - Barbie pop aankoopt