De Barbie Extra Fancy Barbiepop is een prachtige toevoeging aan je speelgoedcollectie. Deze blonde Barbiepop komt met een gebloemde set en is een echte eyecatcher. Met haar blauwe outfit en accessoires steelt ze de show. De pop is gemaakt van duurzaam kunststof en is wasbaar, waardoor je er lang van kunt genieten.
De verpakking bevat niet alleen de Barbiepop, maar ook een zonnebril, handtas en een schattig dierenvriendje. Met een gewicht van 0.35 kg is deze Barbiepop gemakkelijk mee te nemen en overal mee naartoe te nemen. De pop is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en tot 7 jaar.
De Barbiepop maakt geen geluid en heeft geen batterijen nodig voor gebruik. Daarnaast is ze niet interactief en vereist ze geen internetverbinding of speciale apps. Dit maakt haar een klassiek speelgoedstuk dat de fantasie en creativiteit van kinderen stimuleert.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Barbie Extra Fancy Barbiepop - Blond - Gebloemde set - Barbiepop kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Barbie Extra Fancy Barbiepop - Blond - Gebloemde set - Barbiepop te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 2 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie Extra Fancy Barbiepop - Blond - Gebloemde set - Barbiepop bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,95 voor Barbie Extra Fancy Barbiepop - Blond - Gebloemde set - Barbiepop is gemeten op 17-12-2024. De hoogste prijs was € 37,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 10,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Ja |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Gewonnen prijzen | . |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: Barbie pop met outfit, schoenen en accessoires, 1 zonnebril, 1 handtas en 1 dierenvriendje. |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HHN14 |
| Taal handleiding | Universeel |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Distributeur |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 9 cm |
| Product lengte | 28.50 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type babypop | Zonder haar |
| Type pop | Modepop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 246 mm |
| Verpakking hoogte | 69 mm |
| Verpakking lengte | 328 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735072552 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie Extra Fancy Barbiepop - Blond - Gebloemde set - Barbiepop aankoopt