De Barbie Dreamtopia Zeemeermin met roze en paarse haren is een betoverende pop voor kinderen vanaf 3 jaar. Deze kleurrijke zeemeermin maakt geen geluid en weegt slechts 0.19 kg. Ze heeft meerkleurige haren en is gemaakt van duurzaam kunststof, waardoor ze wasbaar is. Deze Barbie Dreamtopia pop werkt niet op batterijen en heeft geen specifieke voedingsbron nodig. Ze heeft een MPN (Manufacturer Part Number) van GJK07//GJK09 en wordt geleverd met een universele taalhandleiding.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Barbie Dreamtopia Zeemeermin Roze en Paarse haren kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Barbie Dreamtopia Zeemeermin Roze en Paarse haren te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie Dreamtopia Zeemeermin Roze en Paarse haren bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,00 voor Barbie Dreamtopia Zeemeermin Roze en Paarse haren is gemeten op 28-06-2025. De hoogste prijs was € 33,74 op 04-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,74. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Ja |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Gewonnen prijzen | . |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | GJK07//GJK09 |
| Taal handleiding | Universeel |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 5 cm |
| Product lengte | 30.50 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type pop | Modepop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 52 mm |
| Verpakking lengte | 325 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0887961813005 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie Dreamtopia Zeemeermin Roze en Paarse haren aankoopt