Stap in de spetterende wereld van Barbie Dreamhouse Adventures met deze Barbie zwempop. De pop komt in een kleurrijk zwempak met sportieve strepen en glinsterende accenten, klaar om een duik te nemen in avontuur. Met een druk op de hendel op haar middel maakt Barbie zwemmende bewegingen in het water, waardoor je echte zwempret kunt beleven.
Barbie wordt vergezeld door haar schattige puppy, die zelfs een salto kan maken vanaf de duikplank. Daarnaast kan de puppy worden gevuld met water en dienen als een leuk waterpistooltje. De accessoires zoals een waterpolobal, duikbril, gouden medaille, sandaaltjes, handdoek en waterflesje zorgen voor eindeloos speelplezier in het zwembad.
De Barbie zwempop is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en stimuleert actief spelen en fantasierijk plezier. Of het nu gaat om het perfectioneren van duiktechnieken of het bedenken van sportieve verhalen, Barbie Dreamhouse Adventures brengt unieke avonturen tot leven. Verzamel alle poppen en accessoires uit de collectie om je eigen droomwereld te creëren.
Deze kleurrijke Barbie zwempop is gemaakt van duurzaam kunststof, waardoor deze wasbaar is en langdurig speelplezier garandeert. Met haar afmetingen van 8.75 cm bij 2.75 cm is ze ideaal voor zowel thuis als onderweg. Laat je fantasie de vrije loop en beleef urenlang speelplezier met Barbie en haar vrienden!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie Dreamhouse Adventures - Barbie zwempop bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Barbie Dreamhouse Adventures - Barbie zwempop is gemeten op 22-08-2025. De hoogste prijs was € 49,99 op 31-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 30,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Ja |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Gewonnen prijzen | . |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GHK23 |
| Taal handleiding | Universeel |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 11 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 8.75 cm |
| Product lengte | 2.75 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type pop | Modepop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 228 mm |
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 325 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0887961795141 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie Dreamhouse Adventures - Barbie zwempop aankoopt