Barbie Cutie Reveal Jungle - Barbiepop - Aap met verrassingsaccessoires
- EAN: 0194735106646
- Categorie(n): Poppen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Barbie Cutie Reveal Jungle is een Barbiepop met een aap-thema en wordt geleverd met verrassingsaccessoires. Deze pop is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar oud en maakt geen geluid. Het verpakkingsgewicht van de pop is 0.37 kg. De kleur van de pop is aap en het materiaal is gemaakt van kunststof. De pop is niet wasbaar en werkt niet op batterijen.
De verpakking bevat 1 pop met MPN (Manufacturer Part Number) HKR01. De taal van de handleiding is in het Nederlands. Het personage van de pop is Barbie en het wordt aanbevolen voor kinderen tot 8 jaar oud. De pop is niet interactief en bevat geen verlichting. Het type pop is een modepop met een zacht lijfje.
De pop is CE gemarkeerd en het kwaliteitslabel is CE. Het product heeft de volgende afmetingen: product breedte 7 cm, product lengte 30.30 cm. De verpakking heeft de volgende afmetingen: verpakking breedte 170 mm, verpakking hoogte 97 mm, verpakking lengte 327 mm. De pop is niet geschikt voor kinderen onder 3 jaar en moet onder toezicht van volwassenen gebruikt worden.
De Barbie Cutie Reveal Jungle is een prachtige toevoeging aan de collectie van elk kind dat graag met Barbiepoppen speelt. Met zijn schattige aap-thema en verrassingsaccessoires zal deze pop zeker voor uren speelplezier zorgen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je Barbie Cutie Reveal Jungle - Barbiepop - Aap met verrassingsaccessoires kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Barbie Cutie Reveal Jungle - Barbiepop - Aap met verrassingsaccessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie Cutie Reveal Jungle - Barbiepop - Aap met verrassingsaccessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Barbie Cutie Reveal Jungle - Barbiepop - Aap met verrassingsaccessoires is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 34,95 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 14,96. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Aap |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Gewonnen prijzen | Geen |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 Pop |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HKR01 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Distributeur |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 7 cm |
| Product lengte | 30.30 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type babypop | Zacht lijfje |
| Type pop | Modepop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 170 mm |
| Verpakking hoogte | 97 mm |
| Verpakking lengte | 327 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735106646 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie Cutie Reveal Jungle - Barbiepop - Aap met verrassingsaccessoires aankoopt