Met de Barbie Color Reveal - Ultimate Reveal Hair Feature 3 kunnen kinderen vanaf 3 jaar genieten van uren speelplezier. Deze Barbie maakt geen geluid en weegt slechts 0.61 kg. De pop heeft paarse en multicolor details, is gemaakt van kunststof en is wasbaar. Daarnaast werkt deze Barbie op geen enkele vorm van voeding.
De Barbie komt met een MPN (Manufacturer Part Number) van HBG41 en heeft universele taalhandleidingen. Het personage van deze Barbie is Barbie zelf en de aanbevolen maximale leeftijd is 12 jaar. Er worden geen batterijen meegeleverd, aangezien deze Barbie geen batterijen vereist.
De introductie van deze Barbie vond plaats in september 2021. De Barbie wordt geleverd in een verpakking met de afmetingen 8.63 cm (breedte) x 39.37 cm (lengte) x 95 mm (hoogte). Het is een modepop en een type babypop met haar. De verpakking heeft een breedte van 325 mm en een lengte van 391 mm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Barbie Color Reveal - Ultimate Reveal Hair Feature 3 kopen voor de prijs van € 32,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Barbie Color Reveal - Ultimate Reveal Hair Feature 3 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie Color Reveal - Ultimate Reveal Hair Feature 3 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,59 voor Barbie Color Reveal - Ultimate Reveal Hair Feature 3 is gemeten op 29-07-2025. De hoogste prijs was € 44,99 op 28-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 28,40. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.61 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Paars Multicolor |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Ja |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Gewonnen prijzen | . |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | HBG41 |
| Taal handleiding | Universeel |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | September |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 8.63 cm |
| Product lengte | 39.37 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type babypop | Met haar |
| Type pop | Modepop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 325 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 391 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0887961988277 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie Color Reveal - Ultimate Reveal Hair Feature 3 aankoopt