De Barbie Big City Big Dreams Auto is perfect voor kinderen vanaf 3 jaar oud. Deze kleurrijke auto is gemaakt van kunststof en is wasbaar, waardoor het zowel duurzaam als gemakkelijk schoon te maken is. De verpakking weegt 1.64 kg en heeft afmetingen van 256 mm breed, 203 mm hoog en 430 mm lang.
Barbie fans zullen dol zijn op deze modepop die geschikt is voor interactief spelen. De auto maakt geen geluid en vereist geen batterijen, waardoor kinderen eindeloos plezier kunnen beleven zonder zich zorgen te hoeven maken over vervanging van batterijen. Bovendien is de auto niet verbonden met internet, waardoor ouders zich geen zorgen hoeven te maken over online veiligheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie Big City Big Dreams Auto bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,00 voor Barbie Big City Big Dreams Auto is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 71,99 op 12-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 51,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.64 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Ja |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Gewonnen prijzen | . |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | GYJ25 |
| Taal handleiding | Universeel |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | OTTOSimon |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product lengte | 98 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type babypop | Met haar |
| Type pop | Modepop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 256 mm |
| Verpakking hoogte | 203 mm |
| Verpakking lengte | 430 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0887961972856 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie Big City Big Dreams Auto aankoopt