Ontdek de wereld van mode en creativiteit met de Barbie Signature BASICS Doll. Deze prachtige modepop, ontworpen voor jongens en meisjes vanaf 6 jaar, nodigt uit tot eindeloos spel en fantasie. Met een hoogte van 320 mm is Barbie de perfecte metgezel voor jonge poppenliefhebbers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Barbie BASICS Doll, 6 jaar, 320 mm kopen voor de prijs van € 37,64. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Barbie BASICS Doll, 6 jaar, 320 mm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie BASICS Doll, 6 jaar, 320 mm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,64 voor Barbie BASICS Doll, 6 jaar, 320 mm is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 39,12 op 04-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 1,48. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Barbie |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Product lengte | 7.62 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Kunststof Stof |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | JJX26 |
| Taal handleiding | Universeel |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Interactief | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Type pop | Modepop |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 127 mm |
| Verpakking hoogte | 330.2 mm |
| Verpakking lengte | 63.5 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735343553 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie BASICS Doll, 6 jaar, 320 mm aankoopt