Deze Barbie Barbiepop Trendy in een blauwe jurk met vlinders is perfect voor kinderen vanaf 3 jaar oud. De pop maakt geen geluid en weegt slechts 0.14 kg. De pop heeft een kleurrijke multikleurige outfit gemaakt van kunststof en is wasbaar. Daarnaast heeft de pop geen batterijen nodig en is niet verbonden met internet. Met een lengte van 40 cm en een breedte van 70 cm is deze pop ideaal voor kinderen in de leeftijdscategorie van 3 tot 12 jaar. De verpakking heeft een breedte van 86 mm, een hoogte van 47 mm, en een lengte van 327 mm. Deze Barbiepop is een perfect cadeau voor kinderen die houden van spelen met poppenhuispoppen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Barbie Barbiepop Trendy Blauwe Jurk Met Vlinders kopen voor de prijs van € 14,28. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Barbie Barbiepop Trendy Blauwe Jurk Met Vlinders te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie Barbiepop Trendy Blauwe Jurk Met Vlinders bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,99 voor Barbie Barbiepop Trendy Blauwe Jurk Met Vlinders is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 19,00 op 16-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 8,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multikleur |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Ja |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Gewonnen prijzen | . |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | HBV06 |
| Taal handleiding | Universeel |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 70 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type babypop | Hard lijfje |
| Type pop | Poppenhuispop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 86 mm |
| Verpakking hoogte | 47 mm |
| Verpakking lengte | 327 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735001880 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie Barbiepop Trendy Blauwe Jurk Met Vlinders aankoopt