De Barbie 65 jaar Popsterpop is een prachtige toevoeging aan de Barbiepop collectie. Met een lengte van 32 cm is deze pop perfect voor kinderen vanaf 3 jaar oud. De pop is uitgevoerd in multi kleuren en gemaakt van hoogwaardig kunststof, waardoor hij niet wasbaar is. Deze Barbiepop maakt geen geluid en werkt niet op batterijen, wat zorgt voor een eindeloos speelplezier zonder zorgen over lege batterijen.
De verpakking weegt slechts 0.31 kg en bevat geen extra accessoires of batterijen. De Barbie 65 jaar Popsterpop is ontworpen als een modepop en is ideaal voor kinderen tot 12 jaar oud. Het CE label toont aan dat dit product voldoet aan de Europese veiligheidsnormen, met duidelijke veiligheidswaarschuwingen voor kinderen onder de 3 jaar oud.
Barbie fans zullen dol zijn op deze nieuwe toevoeging, met het populaire personage van Barbie. De pop kan zelfstandig niet verbinden met internet en heeft geen speciale apps nodig voor volledige functionaliteit. Met de afmetingen van 8 cm bij 32 cm past deze pop perfect in elke speelomgeving en is een geweldig cadeau voor jonge kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie 65 jaar Popsterpop - 32 cm - Barbiepop bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,01 voor Barbie 65 jaar Popsterpop - 32 cm - Barbiepop is gemeten op 10-03-2025. De hoogste prijs was € 34,97 op 04-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 17,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multi kleuren |
| Materiaal | Kunststof |
| Wasbaar | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Gewonnen prijzen | - |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | - |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HRG43 |
| Taal handleiding | Universeel |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2024 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 1308 AN Amstelveen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Service.nl@mattel.com |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Mattel Europa b.v. |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 8 cm |
| Product lengte | 32 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 08002628835 |
| Type pop | Modepop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 198 mm |
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 328 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735176083 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie 65 jaar Popsterpop - 32 cm - Barbiepop aankoopt