De Barbie 65 jaar Astronautenpop is een prachtige toevoeging aan de Barbie collectie. Deze Barbiepop, met een aanbevolen minimum leeftijd van 3 jaar, zorgt voor urenlang speelplezier. De pop maakt geen geluid en weegt slechts 0.29 kg.
De Astronautenpop heeft een kleurrijk ontwerp in multikleur en is gemaakt van kunststof en stof. Deze Barbiepop is niet wasbaar en vereist geen specifiek voedingstype. Daarnaast heeft de pop geen prijzen gewonnen en wordt geleverd zonder toegevoegde batterijen.
Met afmetingen van 73 cm in product breedte en 34 cm in product lengte, is deze Barbiepop ideaal voor kinderen tot 12 jaar. Het CE-keurmerk zorgt voor veiligheid en kwaliteit, terwijl de verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU te bereiken is via service.nl@mattel.com of op 08002628835.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Barbie 65 jaar Astronautenpop - Barbiepop kopen voor de prijs van € 18,62. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Barbie 65 jaar Astronautenpop - Barbiepop te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 19 mei 2026.
- Op dit moment is Barbie 65 jaar Astronautenpop - Barbiepop in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbie 65 jaar Astronautenpop - Barbiepop bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,00 voor Barbie 65 jaar Astronautenpop - Barbiepop is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 33,99 op 11-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 21,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Barbie |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multikleur |
| Materiaal | Kunststof Stof |
| Wasbaar | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Gewonnen prijzen | - |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | - |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HRG45 |
| Taal handleiding | Geen taal Universeel |
Character
| Personage | Barbie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 1473 AN Amstelveen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Service.nl@mattel.com |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Mattel Europa b.v. |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 73 cm |
| Product lengte | 34 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 08002628835 |
| Type babypop | Zacht lijfje |
| Type pop | Babypop |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 191 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 326 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735176021 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbie 65 jaar Astronautenpop - Barbiepop aankoopt