Barbapapa - Ludo
- EAN: 5704976023241
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 30-05-2026 05:53:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit educatieve spel Barbapapa - Ludo zorgt voor eindeloos speelplezier van 20 minuten. Het spelbord en de pionnen zijn allemaal in het thema van Barbapapa, wat het extra leuk maakt voor kinderen. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 1 jaar is dit spel geschikt voor de jongste spelers. Het materiaal van het spel is gemaakt van kunststof en het vereist geen batterijen. Barbapapa - Ludo is een educatief spel in het Nederlands en wordt geleverd met een Nederlandstalige handleiding, waardoor kinderen spelenderwijs kunnen leren. Dit spel is ideaal voor kinderen en kan met 2 tot 4 spelers gespeeld worden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Barbapapa - Ludo kopen voor de prijs van € 13,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Barbapapa - Ludo te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Barbapapa - Ludo bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,95 voor Barbapapa - Ludo is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 13,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.63 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Spelbord en pionnen Barbapapa |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Diverse |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| EAN | 5704976023241 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Minimaal 12 maanden na introductiedatum |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Penlite |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 245 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 245 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5704976023241 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Barbapapa - Ludo aankoopt