Bakugan - Deka - Jumbo Bakugan-actiefiguur - stijlen kunnen variëren
- EAN: 0778988466704
- Categorie(n): Speelfiguren
Maak je klaar voor epische gevechten met het Bakugan Deka Jumbo Bakugan-actiefiguur! Dit gigantische Bakugan-figuur is een ware eyecatcher en zorgt voor urenlang speelplezier. Met een hoogte van 24.13 cm en een gewicht van 0.23 kg is dit actiefiguur indrukwekkend en gedetailleerd. De verpakking bevat niet alleen de Deka Bakugan, maar ook een poortkaart en een Bakugan Token. Kinderen vanaf 6 jaar kunnen hun fantasie de vrije loop laten en legendarische gevechten naspelen met dit kleurrijke Bakugan-figuur. Het is het perfecte cadeau voor jongens en meisjes die houden van draken, fantasy en sport thema's.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Bakugan - Deka - Jumbo Bakugan-actiefiguur - stijlen kunnen variëren bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,97 voor Bakugan - Deka - Jumbo Bakugan-actiefiguur - stijlen kunnen variëren is gemeten op 22-03-2025. De hoogste prijs was € 19,95 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 7,98. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels Nederlands Universeel |
Productinformatie
| Merk | Bakugan |
| Personage | 600849805 |
| EAN | 0778988466704 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6067047 |
Character
| Personage | Bakugan |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 1 Deka Bakugan, 1 poortkaart en 1 Bakugan Token |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Februari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Fantasiedier |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Spin Master |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Draken Fantasy Film, TV en Muziek Sport |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 9.22 cm |
| Verpakking hoogte | 24.13 cm |
| Verpakking lengte | 20.02 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0778988466704 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bakugan - Deka - Jumbo Bakugan-actiefiguur - stijlen kunnen variëren aankoopt