Backgammon - Gezelschapsspel
- EAN: 6416739402192
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Backgammon houten kist - Afhankelijk van de resultaten op de dobbelstenen, verplaats je je stukken naar de andere kant om ze als eerste te maken - maar pas op! Een geïsoleerde pion is kwetsbaar en als je tegenstander hem vangt, moet hij vanaf het begin beginnen! - Jongen en meisje - vanaf 7 jaar - individueel geleverd
Klassiek bordspel, met stevige houten onderdelen van hoge kwaliteit, gegarandeerd speelplezier voor de hele familie. Inhoud: speelbord, 30 speelschijven (15 witte en 15 zwarte), 2 dobbelstenen, 1 speciale dobbelsteen en spelregels.
Een stijlvolle versie van het klassieke bordspel! Strategie en geluk zijn beiden vitale onderdelen in dit klassieke bordspel. Gooi de dobbelsteen en verplaats jouw stukken. De eerste speler die al zijn stukken thuis brengt, is de winnaar! Deze nieuwe uitvoering is zowel duurzaam als stijlvol en zal ervoor zorgen dat je dit spel steeds maar weer wilt spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Spelhuis kun je Backgammon - Gezelschapsspel kopen voor de prijs van € 10,19. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Backgammon - Gezelschapsspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
- Op dit moment is Backgammon - Gezelschapsspel in de aanbieding bij Spelhuis. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Backgammon - Gezelschapsspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,19 voor Backgammon - Gezelschapsspel is gemeten op 19-01-2026. De hoogste prijs was € 16,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 6,80. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.60 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Backgammon |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | - Houten speelbord - 30 Speelschijven (15 wit en 15 zwart) - 2 Dobbelstenen - 1 Speciale dobbelesteen - Spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Schmidt |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40219 |
| EAN | 6416739402192 |
| Materiaal | Hout Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2011 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 255 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 255 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6416739402192 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Backgammon - Gezelschapsspel aankoopt