Babyzwembad - Intex My First Opblaaszwembad - Ø 61 x 15 cm - baby zwembad - babybadje - opblaasbaar zwembad -
- EAN: 6152332624639
- Categorie(n): Zwembad
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat jouw kleintje genieten van eindeloos waterplezier met het Intex My First Opblaaszwembad! Met een diameter van 61 cm en een wandhoogte van 15 cm is dit schattige babyzwembad perfect afgestemd op de allerkleinsten. Dit opblaasbare zwembad maakt warme dagen onvergetelijk en biedt de ideale plek voor jouw kleintje om te spetteren en te spelen, of het nu in de tuin, op het balkon of mee op vakantie is.
Het zwembad is vervaardigd uit stevig vinyl, met twee luchtkamers en een watercapaciteit van 17 liter. Dankzij de robuuste wanden van 0,20 mm en een bodem van 0,18 mm blijft het badje stabiel en comfortabel tijdens gebruik. Het lichte gewicht van slechts 0,40 kg maakt het eenvoudig om het zwembad op te blazen en weer op te bergen, zodat je altijd snel kunt inspelen op de wens van jouw kind voor watertijd.
Bovendien is het Intex My First Opblaaszwembad voorzien van een handige reparatiesticker, zodat je bij een klein gaatje snel kunt ingrijpen. Veiligheid staat voorop, daarom adviseren wij altijd om dit zwembad onder toezicht van een volwassene te gebruiken. Met het CE-keurmerk ben je verzekerd van kwaliteit en veiligheid.
Het vrolijke en praktische ontwerp van dit babybadje spreekt niet alleen de kleintjes aan, maar maakt ook de ouders blij. Geniet samen van de zon en het water, en laat jouw kindje zich vermaken in dit ideale opblaasbare zwembad. Het is een must-have voor elke zomerse dag! Laat de zomer maar komen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Babyzwembad - Intex My First Opblaaszwembad - Ø 61 x 15 cm - baby zwembad - babybadje - opblaasbaar zwembad - kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Babyzwembad - Intex My First Opblaaszwembad - Ø 61 x 15 cm - baby zwembad - babybadje - opblaasbaar zwembad - te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Babyzwembad - Intex My First Opblaaszwembad - Ø 61 x 15 cm - baby zwembad - babybadje - opblaasbaar zwembad - bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,59 voor Babyzwembad - Intex My First Opblaaszwembad - Ø 61 x 15 cm - baby zwembad - babybadje - opblaasbaar zwembad - is gemeten op 10-10-2025. De hoogste prijs was € 14,99 op 20-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,40. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Intex |
|---|
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 61 cm |
| Inhoud | 17 l |
| Type zwembad | Opblaasbaarzwembad |
| Zwembaddoelgroep | babybad |
Algemene kenmerken
| Merk | Intex |
| Materiaal | Vinyl |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 6152332624639 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 59409NP |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Kleur | universeel |
| Product hoogte | 15 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 24 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
EAN
| EAN | 6152332624639 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Babyzwembad - Intex My First Opblaaszwembad - Ø 61 x 15 cm - baby zwembad - babybadje - opblaasbaar zwembad - aankoopt