Baby Smartphone
- EAN: 8005125179121
- Categorie(n): Activity Centers
Prijs doorgegeven op : 26-05-2026 05:54:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Baby Smartphone is het perfecte speelgoed voor kleine ontdekkingsreizigers. Met kleurrijke knoppen en leuke geluiden zullen baby's en peuters veel plezier beleven aan deze speelgoedtelefoon. Het stimuleert de zintuigen en helpt bij de ontwikkeling van de hand-oog coördinatie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Fietsenwinkel be
- Bij Bol.com kun je Baby Smartphone kopen voor de prijs van € 12,86. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Baby Smartphone te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
- Op dit moment is Baby Smartphone in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Baby Smartphone bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,99 voor Baby Smartphone is gemeten op 25-10-2025. De hoogste prijs was € 17,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 9,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Merk | Clementoni |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multi kleuren |
| Materiaal | Plastic |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Clementoni |
| EAN | 8005125179121 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type activity-center | Speelset |
| Verpakking breedte | 4 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
EAN
| EAN | 8005125179121 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Baby Smartphone aankoopt