Baby Jumper Speelgoed - Kinderspeelgoed 1 & 2 Jaar - Eetstoel Kinderen - Bouncer - Wit met Grijs
- EAN: 6150727912934
- Categorie(n): Activity Centers
Geef je kleintje de kans om comfortabel en stijlvol te spelen met ons Wit/Grijs Baby Jumper Speelgoed! Dit veelzijdige speelgoed biedt niet alleen urenlang vermaak, maar voegt ook een vleugje elegantie toe aan de speelruimte van je kind. Het is ontworpen voor kinderen van 2 jaar en ouder, waardoor het perfect is voor de eerste jaren van ontdekking en spel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Baby Jumper Speelgoed - Kinderspeelgoed 1 & 2 Jaar - Eetstoel Kinderen - Bouncer - Wit met Grijs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 259,95 voor Baby Jumper Speelgoed - Kinderspeelgoed 1 & 2 Jaar - Eetstoel Kinderen - Bouncer - Wit met Grijs is gemeten op 29-09-2025. De hoogste prijs was € 259,95 op 29-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | white-label |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 3 kg |
Productinformatie
| Kleur | Wit Grijs |
| Materiaal | Plastic |
| Maakt geluid | Ja |
Productinformatie
| Merk | white-label |
| EAN | 6150727912934 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 66.04 cm |
| Product hoogte | 57.15 cm |
| Product lengte | 73.66 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type activity-center | Speelset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 70 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 6150727912934 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Baby Jumper Speelgoed - Kinderspeelgoed 1 & 2 Jaar - Eetstoel Kinderen - Bouncer - Wit met Grijs aankoopt