Baby Clementoni - Troetelpoes - activiteitencentrum educatief
- EAN: 8005125174621
- Categorie(n): Activity Centers
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Baby Clementoni Troetelpoes is een educatief activiteitencentrum dat zorgt voor uren speelplezier voor je kleintje. Met zijn multi-kleurige ontwerp en gemaakt van kunststof, is dit speelgoed niet alleen leuk, maar ook veilig in gebruik. Daarnaast maakt het geluid, wat de zintuigen van je baby stimuleert.
Met een aanbevolen minimum leeftijd van 10 maanden en een aanbevolen maximum leeftijd van 36 maanden, is dit activiteitencentrum perfect afgestemd op de ontwikkelingsfase van je kind. Het vereist 2 AAA-batterijen en heeft een CE-markering.
Dit activity-center is een speelset van het merk Clementoni en werd geïntroduceerd in maart 2021. Het is compact met afmetingen van 11 cm bij 22 cm bij 16 cm en weegt slechts 0,34 kg. Bovendien wordt dit product geleverd met alle benodigdheden, waaronder het activity-center en batterijen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Baby Clementoni - Troetelpoes - activiteitencentrum educatief kopen voor de prijs van € 19,54. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Baby Clementoni - Troetelpoes - activiteitencentrum educatief te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Baby Clementoni - Troetelpoes - activiteitencentrum educatief bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,08 voor Baby Clementoni - Troetelpoes - activiteitencentrum educatief is gemeten op 14-02-2026. De hoogste prijs was € 20,89 op 24-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,81. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Clementoni |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multi Kleur |
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
Productinformatie
| Merk | Clementoni |
| EAN | 8005125174621 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Maart |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | AAA |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 11 cm |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type activity-center | Speelset |
| Verpakking breedte | 11 cm |
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking lengte | 16 cm |
| Verpakkingsinhoud | Activity-Center, batterij |
| Voedingstype | Batterij |
EAN
| EAN | 8005125174621 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Baby Clementoni - Troetelpoes - activiteitencentrum educatief aankoopt