Baby Clementoni - Babygym - Educatief Speelgoed - Projector - Vanaf 0 maanden
- EAN: 8005125177059
- Categorie(n): Activity Centers
De Baby Clementoni Babygym is educatief speelgoed dat perfect is voor baby's vanaf 0 maanden. Deze babygym projecteert kleurrijke afbeeldingen en speelt geluid af, waardoor het de zintuigen van je kleintje stimuleert. De babygym is gemaakt van stof en plastic in een meerkleurig ontwerp.
Met een aanbevolen minimale leeftijd van 0 maanden en een aanbevolen maximale leeftijd van 12 maanden, is dit speelgoed geschikt voor de allerkleinsten. De benodigde accu's/batterijen voor de Baby Clementoni Babygym zijn 3 LR 03-batterijen, waardoor je kleintje urenlang kan genieten van het speelplezier.
De afmetingen van de Baby Clementoni Babygym zijn 47 cm x 8 cm x 67 cm (breedte x hoogte x lengte) en het verpakkingsgewicht is 1.23 kg. Met de CE-markering ben je verzekerd van een veilig en kwalitatief product voor je baby. Dit educatieve speelgoed is ideaal voor sensorisch spel en wordt geleverd met een universele taalhandleiding.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Baby Clementoni - Babygym - Educatief Speelgoed - Projector - Vanaf 0 maanden bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,99 voor Baby Clementoni - Babygym - Educatief Speelgoed - Projector - Vanaf 0 maanden is gemeten op 08-07-2025. De hoogste prijs was € 75,99 op 26-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 48,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Stof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Clementoni |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.23 kg |
Productinformatie
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Stof Plastic |
| Maakt geluid | Ja |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
Productinformatie
| Merk | Clementoni |
| EAN | 8005125177059 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Accu/batterij code | LR 03 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 47 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 67 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Sensorisch speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type activity-center | Speelset |
| Verpakking breedte | 466 mm |
| Verpakking hoogte | 91 mm |
| Verpakking lengte | 673 mm |
| Voedingstype | Batterij |
EAN
| EAN | 8005125177059 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Baby Clementoni - Babygym - Educatief Speelgoed - Projector - Vanaf 0 maanden aankoopt