AXI Dubbele Houten Schommel in Bruin/Wit - FSC hout - Vrijstaande schommelset met 2 houten schommelzitjes - Schommelset voor kinderen - 10 jaar Garantie!
- EAN: 8717973938286
- Categorie(n): Schommels
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De AXI Dubbele Houten Schommel in Bruin/Wit is de perfecte toevoeging aan elke tuin. Deze vrijstaande schommelset wordt geleverd met 2 houten schommelzitjes, waardoor kinderen urenlang plezier kunnen beleven in de buitenlucht. Het FSC-gecertificeerde hout zorgt ervoor dat deze schommel niet alleen duurzaam is, maar ook milieuvriendelijk.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Wehkamp
- Bij Wehkamp kun je AXI Dubbele Houten Schommel in Bruin/Wit - FSC hout - Vrijstaande schommelset met 2 houten schommelzitjes - Schommelset voor kinderen - 10 jaar Garantie! kopen voor de prijs van € 259,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om AXI Dubbele Houten Schommel in Bruin/Wit - FSC hout - Vrijstaande schommelset met 2 houten schommelzitjes - Schommelset voor kinderen - 10 jaar Garantie! te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat AXI Dubbele Houten Schommel in Bruin/Wit - FSC hout - Vrijstaande schommelset met 2 houten schommelzitjes - Schommelset voor kinderen - 10 jaar Garantie! bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 199,95 voor AXI Dubbele Houten Schommel in Bruin/Wit - FSC hout - Vrijstaande schommelset met 2 houten schommelzitjes - Schommelset voor kinderen - 10 jaar Garantie! is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 259,99 op 05-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 60,04. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Bruin-wit |
| Materiaal | Hout |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 10 jaar |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 2 A frames, schommelbalk, 2 schommelzitjes en 4 grondankers |
| MPN (Manufacturer Part Number) | A030.135.03 |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Kruisboog 40 - 3905TG Veenendaal - Nederland |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@pragma-trading.com |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 150 kg |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Handelsonderneming Pragma B.V. |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 254 cm |
| Product hoogte | 207 cm |
| Product lengte | 160 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +31 318 57 88 00 |
| Touwdikte | 10 mm |
| Touwlengte | 2 m |
| Type schommel | Schommeltoestel |
| Type schommelzitje | Plankschommel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Uitsluitend voor huishoudelijk gebruik. |
| Verpakking breedte | 28 cm |
| Verpakking hoogte | 11.50 cm |
| Verpakking lengte | 223 cm |
| Voor binnen of buiten | Voor buiten |
EAN
| EAN | 8717973938286 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je AXI Dubbele Houten Schommel in Bruin/Wit - FSC hout - Vrijstaande schommelset met 2 houten schommelzitjes - Schommelset voor kinderen - 10 jaar Garantie! aankoopt