Autotransporter met 4 Auto's
- EAN: 8710124139846
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 28-05-2026 05:52:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze Autotransporter met 4 auto's is een geweldige toevoeging aan elke speelgoedcollectie. Met stoere vlammen aan de voorkant van de truck ziet hij er niet alleen cool uit, maar biedt ook eindeloos speelplezier. De transporter wordt geleverd met 4 auto's, maar heeft ruimte voor nog veel meer voertuigen. De platformen kunnen omhoog, waardoor kinderen vanaf 5 jaar hun eigen autotransportavonturen kunnen creëren.
De afmetingen van deze autotransporter zijn ideaal voor jonge kinderen om mee te spelen. Met een producthoogte van 20 cm, lengte van 98 cm en een verpakkingsgewicht van 0.94 kg is dit speelgoed eenvoudig te hanteren. Gemaakt van duurzaam kunststof en met een voedingstype van accu is deze transporter niet alleen leuk, maar ook veilig in gebruik.
Het merk Scapino staat bekend om zijn kwaliteitsvolle producten en deze autotransporter is daar geen uitzondering op. Met het CE-kwaliteitslabel en een duidelijke CE-markering voldoet dit speelgoed aan alle wettelijke veiligheidsnormen. Geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar, is dit een geweldig cadeau-idee voor de jonge autoliefhebbers.
Of je nu op zoek bent naar een verjaardagscadeau of gewoon wat nieuw speelgoed wilt toevoegen aan de collectie, deze autotransporter met 4 auto's is een uitstekende keuze. Geen personage specifiek, maar perfect voor kinderen die van autoracen houden. Met gedetailleerde specificaties en een aantrekkelijk ontwerp zal dit speelgoed zeker in de smaak vallen bij kleine avonturiers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys
- Bij Bol.com kun je Autotransporter met 4 Auto's kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Autotransporter met 4 Auto's te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Autotransporter met 4 Auto's bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Autotransporter met 4 Auto's is gemeten op 01-08-2025. De hoogste prijs was € 24,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.94 kg |
Productinformatie
| Kleur | Combinatie |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Accu |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Scapino |
| EAN | 8710124139846 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 98 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 186 mm |
| Verpakking hoogte | 131 mm |
| Verpakking lengte | 603 mm |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8710124139846 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Autotransporter met 4 Auto's aankoopt