Atlantic Triangle
- EAN: 6416739016757
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breid je handelsvloot uit en probeer de juiste strategische beslissingen te nemen om overwinningskaarten te winnen. Heeft een boeiend historisch thema. Het strategische spel Atlantic Triangle is geschikt voor volwassenen en heeft een speeltijd van 90 minuten. De standaard editie van dit Nederlandstalige spel bevat een spelbord en is van het merk Tactic. Met een verpakkingsgewicht van 1.50 kg en verpakkingsafmetingen van 321 mm lengte, 225 mm breedte en 86 mm hoogte, is dit kartonnen spel ideaal voor spelers vanaf 13 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Atlantic Triangle kopen voor de prijs van € 49,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Atlantic Triangle te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Atlantic Triangle bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 49,95 voor Atlantic Triangle is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 49,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Tactic |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.50 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 90 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Spelbord |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Tactic |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 01675 |
| EAN | 6416739016757 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 13 jaar |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 225 mm |
| Verpakking hoogte | 86 mm |
| Verpakking lengte | 321 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6416739016757 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Atlantic Triangle aankoopt