Atari Centipede Game
- EAN: 0827714013092
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Wanneer een eenzame tuinkabouter in een betoverd bos terechtkomt, omringd door sappige paddenstoelen, blijkt dat de paddenstoelen niet alleen zijn. Terwijl de kabouter door dit betoverde bos dwaalt, ontdekt hij de heerser van dit magische land, de vraatzuchtige duizendpoot! Gewapend met alleen zijn verstand en zijn betoverde toverstaf, moet de kleine kabouter de oprukkende duizendpoot en zijn leger van monsterlijke insecten verslaan! In Ataris Centipede wagen 2 of 4 spelers zich in de wereld van de klassieke Atari-arcadegame. Aan de ene kant bestuurt een speler de kabouter, die het bos verkent en probeert de duizendpoot te verslaan. Aan de andere kant is de duizendpootspeler, die vol enthousiasme de kabouter wil vernietigen en zich een weg naar de andere kant van het bord moet kronkelen. De kabouterrolt en gebruikt zijn dobbelstenen om acties uit te voeren, terwijl de duizendpootspeler een deck kaarten gebruikt om vlooien, spinnen en paddenstoelen te laten verschijnen en zo probeert het spelbord te beheersen. De eerste speler die zijn tegenstander elimineert, wint het spel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Atari Centipede Game kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Atari Centipede Game te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Atari Centipede Game bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,99 voor Atari Centipede Game is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 24,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.72 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 22 Centipede cards, 7 Gnome Control cards, 1 Dice Pool card, 1 Creature Speed card, 12 Centipede segments, 2 Gnome tokens, 30 Mushroom tokens, 3 Flea tokens, 3 Spider tokens, 6 Gnome dice, 1 Game board, 1 Sticker sheet, and 1 Rulebook |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Idw Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00080216 |
| EAN | 0827714013092 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 238 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 293 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 0827714013092 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Atari Centipede Game aankoopt