Asmodee - Wavelength - Bordspel - Gezelschapsspel
- EAN: 0860001981704
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de spanning van Wavelength, een innovatief bordspel van Asmodee dat perfect is voor je volgende spelavond! In dit sociale spel strijden twee teams tegen elkaar om elkaars gedachten te lezen. Een speler, de Psychic, kent de exacte locatie van een verborgen doel op een spectrum en geeft hints aan zijn team, terwijl ze proberen dit doel zo dicht mogelijk te benaderen. Hoe beter je het team leidt, hoe meer punten je verzamelt!
Wavelength omvat 84 standaard- en 42 geavanceerde kaarten, waardoor je eindeloos plezier kunt beleven. Elke kaart bevat twee tegengestelde concepten, zoals “Warm - Koud” of “Fantastisch - Saai”. Het is aan de Psychic om een aanwijzing te geven die het team helpt bij het bepalen van de positie van de bullseye. Dit zorgt voor levendige discussies en zorgt ervoor dat elk spel uniek en spannend is!
Met een speeltijd van ongeveer 30 minuten is Wavelength een perfect spel voor zowel grote als kleine groepen, met een maximale spelersaantal van 12. Het is geschikt voor volwassenen vanaf 14 jaar en biedt een strategische uitdaging zonder dat er batterijen nodig zijn. Bovendien is het spel volledig in het Engels, wat het ideaal maakt voor internationale spelavonden.
De doos van Wavelength weegt 1,15 kg en bevat alles wat je nodig hebt voor urenlang speelplezier, inclusief de benodigde regels en scoreschijven. De stevige kartonnen spelmaterialen zijn ontworpen om lang mee te gaan en zijn van hoge kwaliteit. Dit spel is niet alleen een kans om je vrienden beter te leren kennen, maar ook om je strategische en creatieve denkvermogen te testen.
Bij Asmodee zetten we in op kwaliteit en speelplezier. Wavelength is niet zomaar een bordspel; het is een experience die gesprekken en interactie stimuleert. Dus verzamel je vrienden, zet je denken op scherp en bereid je voor op een onvergetelijke spelavond met Wavelength!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Asmodee - Wavelength - Bordspel - Gezelschapsspel kopen voor de prijs van € 39,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee - Wavelength - Bordspel - Gezelschapsspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee - Wavelength - Bordspel - Gezelschapsspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,88 voor Asmodee - Wavelength - Bordspel - Gezelschapsspel is gemeten op 22-05-2025. De hoogste prijs was € 3495,00 op 10-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 3467,12. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.15 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WAV01 |
| EAN | 0860001981704 |
| Editie | Engelstalige editie |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 12 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 266 mm |
| Verpakking hoogte | 86 mm |
| Verpakking lengte | 271 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0860001981704 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee - Wavelength - Bordspel - Gezelschapsspel aankoopt