Asmodee VS System 2PCG the Defenders - EN
- EAN: 0053334853750
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak je klaar om je team te verdedigen met Asmodee VS System 2PCG - The Defenders! In deze eerste uitbreiding voor het populaire kaartspel neem je de controle over Marvel's gruizige team van helden. Met 200 geheel nieuwe kaarten kun je je geconstrueerde deck uitbreiden en nieuwe strategieën ontwikkelen.
De nieuwe kaartmechanica zorgen voor een frisse dynamiek en de gameplay is gestroomlijnd, waardoor het spel gemakkelijk te leren is, maar toch moeilijk te beheersen. Of je nu een doorgewinterde speler bent of net begint, Asmodee VS System 2PCG - The Defenders biedt een uitdagende ervaring voor iedereen.
De speelduur van 30 minuten maakt dit educatieve spel ideaal voor snelle speelsessies, en met de Nederlandstalige spelinhoud en Engelstalige handleiding kunnen spelers van alle niveaus meedoen. Het spel richt zich op kinderen vanaf 3 jaar tot en met 12 jaar en is geschikt voor zowel jongens als meisjes.
Asmodee, de maker van dit kaartspel, staat bekend om de kwaliteit van hun producten. Het product heeft een verpakkingsgewicht van 0.50 kg en wordt geleverd in de standaard editie. Bovendien is het spel solo te spelen, met een maximaal aantal spelers van 1, en heeft het geen geluidsfunctie.
Ontdek de wereld van The Avengers met Asmodee VS System 2PCG - The Defenders en ervaar urenlang speelplezier met dit uitdagende en vermakelijke kaartspel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Asmodee VS System 2PCG the Defenders - EN kopen voor de prijs van € 42,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee VS System 2PCG the Defenders - EN te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee VS System 2PCG the Defenders - EN bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 42,50 voor Asmodee VS System 2PCG the Defenders - EN is gemeten op 20-12-2024. De hoogste prijs was € 42,50 op 20-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Asmodee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00082523 |
| EAN | 0053334853750 |
Character
| Personage | The Avengers |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | Standaard editie |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 160 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0053334853750 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee VS System 2PCG the Defenders - EN aankoopt