Asmodee UNA01 bordspel
- EAN: 3760052141584
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het Asmodee UNA01 bordspel kunnen kinderen en volwassenen urenlang plezier beleven. Dit partyspel is geschikt voor een groep van 3 tot 12 spelers en heeft een aanbevolen minimum leeftijd van 7 jaar. De standaard editie van dit spel wordt geleverd in een verpakking met afmetingen van 103 mm breed, 340 mm hoog en 40 mm lang, en weegt ongeveer 0.32 kg. Het materiaal van het spel bestaat uit karton en metaal. Daarnaast is het voorzien van het kwaliteitslabel CE en vereist het geen verbinding met internet of een speciale app voor volledige functionaliteit. Met een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar is dit spel geschikt voor alle leeftijden. De EAN-code van het product is 3760052141584.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Asmodee UNA01 bordspel kopen voor de prijs van € 24,56. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee UNA01 bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee UNA01 bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,09 voor Asmodee UNA01 bordspel is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 53,99 op 26-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 33,90. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Asmodee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.32 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Partyspel |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | UNA01 |
| EAN | 3760052141584 |
| Materiaal | Karton Metaal |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 12 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 103 mm |
| Verpakking hoogte | 340 mm |
| Verpakking lengte | 40 mm |
EAN
| EAN | 3760052141584 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee UNA01 bordspel aankoopt